Al Pazar - Vako dhe Visho - Fejesa e Sanos - 2 Janar 2020 - Show Humori - Vizion Plus

Δημοσιεύτηκε στις 13 Ιαν 2020
προβολές 145 107
98

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Vizion Plus TV
Σχόλια  
 • Mike The Right One

  Mike The Right One

  Πριν 9 ώρες

  Sa bukur vine te rreshtuem mas njani tjetrit. Plaku i pari, plaka dhe nipi, sic e do zakoni i shek V p.k😂😂

 • The Human

  The Human

  Πριν ημέρα

  Haaaa qysh ta coj be amerike Haaaa

 • Suela Firanu

  Suela Firanu

  Πριν ημέρα

  Te fls un per mbesen tende qe ka qen 4 her e fejuar nk e them un ate harroje nk e them 🤣

  • Endrit Xhemaj

   Endrit Xhemaj

   Πριν 22 ώρες

   Haahahah kan patur shkoll ne fshat , veç kjo e ka par nga jashte 😂😉😉😉😉

 • Edison Nothorius

  Edison Nothorius

  Πριν 2 ημέρες

  Sa humor i bukur 😂😂😂😂😂🖐️❤️⭐👌

 • Mike The Right One

  Mike The Right One

  Πριν 2 ημέρες

  O Goni, po me Vishon mund te sajosh lloje lloje historishe. S' ka me mua. Na kujton sali berishen kur thua, ska me mua. Haaaaaaaaaaaa

 • jonajoli 2019

  jonajoli 2019

  Πριν 3 ημέρες

  Aty i ke te gjitha edhe brk hahahaha

 • jonajoli 2019

  jonajoli 2019

  Πριν 3 ημέρες

  Hahahahah zmr ta hk xhani goni

 • Elian Alia

  Elian Alia

  Πριν 3 ημέρες

  mbese e shkelqier

  • Endrit Xhemaj

   Endrit Xhemaj

   Πριν 22 ώρες

   Ç'do maresh more pasha..si majmun eshte esht ne fund te pemes me sekonda ngjitet lart 😂😂😂😂

 • Mike The Right One

  Mike The Right One

  Πριν 3 ημέρες

  Pse, prape egziston sapuni duru. Haaaaaaaaaaaa

 • Mike The Right One

  Mike The Right One

  Πριν 3 ημέρες

  Ropt, nuk e puthi, se pat frike se i ça badhin me gure. Haaaaaaaaaaaa, guri e la pa u martue

 • Mike The Right One

  Mike The Right One

  Πριν 3 ημέρες

  Qysh ta coj n amerike tha. I ka ca badhin tjetrit gure.😂😂

 • Mike The Right One

  Mike The Right One

  Πριν 3 ημέρες

  Kur ja filluan disa nga spektatoret tuj thane- puthe, puthe..haaaaaaaaaaaa. Mendonin se do puthte, haaaaaaaaaaaa, po sketci ishte planifuar ndryshe ...

 • Keli Uruci

  Keli Uruci

  Πριν 3 ημέρες

  I madh agron llaka

 • Arushi Pu

  Arushi Pu

  Πριν 3 ημέρες

  😅😅😅

 • Riku Koreta

  Riku Koreta

  Πριν 3 ημέρες

  Ahahahahah bravo misho

 • Blerina Lici

  Blerina Lici

  Πριν 4 ημέρες

  😂😂😂 soni soni soni sa kam qesh

  • Endrit Xhemaj

   Endrit Xhemaj

   Πριν 12 ώρες

   Sano sano 😂😂 jooo jooo soni soni

 • alb etero

  alb etero

  Πριν 4 ημέρες

  Te qifshin robt maloket!

  • Eva Evvaa

   Eva Evvaa

   Πριν 2 ημέρες

   pyll pa derra ska si malok si qytetar si katunar ska te boj veni por sjellia jon ndaj njeri tjerit

  • alb etero

   alb etero

   Πριν 2 ημέρες

   @Love You ju jeni kopilat e greke-turko-mongoleve nuk jeni shqiptare o mbeturina islamike!

  • alb etero

   alb etero

   Πριν 2 ημέρες

   @Love You si ne Mallakaster qe nipi perdhunon gruan e xhaxhait pastaj e hedh ne une dhe e vret,si kryeministri juaj qe e Ka djalin me te atin do me o robqire!

  • alb etero

   alb etero

   Πριν 2 ημέρες

   @Love You si ne mallakaster qe e beni Brenda familjes pastaj i hidhni ne uje,ose si kryeministri juaj qe akuzon te atin per mardhenie me te shoqen,do me shembuj apo te them ato te familjes tende o robqire!

  • Love You

   Love You

   Πριν 3 ημέρες

   Ne ju qim rropt kemi shekuj

 • Vera Begaj

  Vera Begaj

  Πριν 4 ημέρες

  Vishooooo ahahahahahahahah me lot 🤣🤣🤣

 • Aphrodite G

  Aphrodite G

  Πριν 4 ημέρες

  Duru sapun, duru sapun, Cok sapun😍

 • Mirela Çelaj

  Mirela Çelaj

  Πριν 4 ημέρες

  Me trashegime sano haaàaa sa humour i bukur persh firenze 😀😀👏👏👏👏

  • Xhejson Zdrava

   Xhejson Zdrava

   Πριν 2 ημέρες

   Porrno

  • Mrs Meta

   Mrs Meta

   Πριν 2 ημέρες

   Me

  • Gjeke Dem

   Gjeke Dem

   Πριν 4 ημέρες

   👍

 • Bekim Sadiku

  Bekim Sadiku

  Πριν 4 ημέρες

  He be agron llaka ti qift ropt maloki nbeth

 • blerina Kostaki

  blerina Kostaki

  Πριν 4 ημέρες

  Χαχαχα

  • Love You

   Love You

   Πριν 3 ημέρες

   Kostaqi xaxaxa ca mbieri 😂😂😂😂😂 go changed it 🤣🤣

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   Πριν 3 ημέρες

   Mos qesh shum te prsh

 • Valbona Mitrovica

  Valbona Mitrovica

  Πριν 4 ημέρες

  👏👏👏😂😂😂😂😂😂

 • Mike The Right One

  Mike The Right One

  Πριν 4 ημέρες

  Ska me mua, heh..haaaaaaaaaaaa. e zuri perdore kurse kjo i ndau ballim me dysh me gure, si terminator 2 me shotgun😉😂😂

  • Lindita Prencja

   Lindita Prencja

   Πριν 3 ημέρες

   😂😂😂😂

  • Lindita Prencja

   Lindita Prencja

   Πριν 3 ημέρες

   Sanua soni soni soni

 • Edison Nothorius

  Edison Nothorius

  Πριν 4 ημέρες

  Sa e forte 😂😂😂😂😂😂🖐️👌❤️❤️🇦🇱