Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show

Δημοσιεύτηκε στις 12 Ιαν 2020
προβολές 755 257
351

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal Mamaqi, Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Arjola Demiri, Irgen Çela.
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRstore Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Top Channel Albania
Top Channel Albania
Σχόλια  
 • MoonLady

  MoonLady

  Πριν 6 ώρες

  O Luanë merr ca kurse gramatike te shqipes e kurs artikulimi fjale se pas kaq vitesh flet ende sikur sapo ke nisur televizionin

 • Ledi Le

  Ledi Le

  Πριν 13 ώρες

  Kti Rezit po i pelqen vetja shume ,
  Vk ta shpif emisionin

 • Klaudio Qosja

  Klaudio Qosja

  Πριν 20 ώρες

  👏👏👏🇦🇱

 • Lona Lona

  Lona Lona

  Πριν ημέρα

  Kush ësht me skoadren e kuqe like

 • Xhoana Shahinaj

  Xhoana Shahinaj

  Πριν ημέρα

  rezi super idjot karagjozlleku e ka dhe nje kufi
  Flori je super

 • Ro Li

  Ro Li

  Πριν ημέρα

  Ky resarti nuk durohet fare. Ben si skapament i prishur

 • Eda Sylejmani

  Eda Sylejmani

  Πριν ημέρα

  O sa do te me mongon Luana ne shiko kush luan

 • qufaj flutra

  qufaj flutra

  Πριν ημέρα

  A bethen na hongshi

 • Melinda Queen

  Melinda Queen

  Πριν ημέρα

  A i paski be fjala se knojn mire se skandal knojn

 • Nija Vuqiterna

  Nija Vuqiterna

  Πριν ημέρα

  https://www.gofundme.com/f/x8kjx-for-a-new-kidney?utm_source=customer&utm_medium=copy_link-tip&utm_campaign=p_cp+share-sheet please help us 🙏

 • Vigan Hyseni

  Vigan Hyseni

  Πριν 2 ημέρες

  Fifi shum e bajatshme omg

 • bilinas mini

  bilinas mini

  Πριν 2 ημέρες

  Butrint Imeri eshte nje djale mendjemadh,tekanjoz kushedi ca I duket vetja I rrofte bukuria atij 🤢🤢🤢🤮

  • monika laosi

   monika laosi

   Πριν ημέρα

   Shum camera switches pa nevoj

 • Eduart Pali

  Eduart Pali

  Πριν 2 ημέρες

  Rezi the best

  • monika laosi

   monika laosi

   Πριν ημέρα

   Enca me kalli me at fustan

 • monika laosi

  monika laosi

  Πριν 2 ημέρες

  Ky Rezi qe ngeli duke e quajtur Xhoden xhuxh gjithe kohen ma shpifi😡

 • swetty Sweet

  swetty Sweet

  Πριν 2 ημέρες

  Aman Luana te lutem ne sezonin te ri mos e mer Rezin. Edht tu e tepru veten aj po fol sun po e shijom programin 🙏

  • xoobo vola

   xoobo vola

   Πριν 2 ημέρες

   Brava Luana !Sezonin e 4

 • Vkitorshehu Viki

  Vkitorshehu Viki

  Πριν 2 ημέρες

  Bravo geti dhe majk. Super performance. 👏👏👏

  • bilinas mini

   bilinas mini

   Πριν 2 ημέρες

   Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 • Vkitorshehu Viki

  Vkitorshehu Viki

  Πριν 2 ημέρες

  Ooo enca sa te qeshur te bukur ke.. Ta haj zemren

  • monika laosi

   monika laosi

   Πριν 2 ημέρες

   Brava Luana !Sezonin e 4

 • Vkitorshehu Viki

  Vkitorshehu Viki

  Πριν 2 ημέρες

  1:17:46 O ermal a edhe emisionin shiko kush luan e paske paguar per tet ber reklame 🤘🤘🤘🤘🤘

  • xoobo vola

   xoobo vola

   Πριν 2 ημέρες

   Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  Πριν 2 ημέρες

  LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

 • Vipin Unnikrishnan

  Vipin Unnikrishnan

  Πριν 2 ημέρες

  vjollca luana i m your big fan from india

 • Mr dion JAHOJA

  Mr dion JAHOJA

  Πριν 2 ημέρες

  Sa keq qe është emiioni i fundit

 • Merita P

  Merita P

  Πριν 2 ημέρες

  luana ti je nje yll per bes 🤪💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

  ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

  Πριν 2 ημέρες

  Meqe butrinti qenka adoleshent i pa rritur dhe acarues nervash
  Pse e late me e dhan ne fund fare?
  Apo per te rritur audiencen
  Sepse nje nji emision ku asht i ftum trinti te gjithe e presin me pa durim dhe audienca eshte full
  Gjitheashtu edhe klikimet ne you tube
  Me mire here tjera flisni me me kujdes dhe kur gaboni rregullojeni para se te jepet transmetimi ne tv

  • be yourself

   be yourself

   Πριν 2 ημέρες

   @ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ te deshiroj fatë ne jete kalo bukur

  • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

   ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

   Πριν 2 ημέρες

   @be yourself epo nk ti jep zoti te gjitha 😂 Une mendoj qe nga qe nk eshte rritur ne shqiperi e ka shum te veshtire te flasi shqip plus qe te gjithe kosovaret e flasin shqipen me ndryshe se ne Kushtu qe ne pastaj fillojm edhe i paragjykojm pastaj butrinti nk eshte aq skandal ne te folur dhe te menduar saqe nji femer te mos mundet me kalu jeten me te sic thua ti Kjo eshte shume qesharake 😂😂 Nje femer duhet te jete shume fatlume qe te kete perkrah nje njeri si butrinti Tjert le te flasin se kyt pun kan se edhe me i pas te tana te mirat e botes prapse prap njerzit flasin dhe vetem flasin

  • be yourself

   be yourself

   Πριν 2 ημέρες

   Butrinti Adoleshent hahahaha zemer shyqyr zoti qe ja ka fal bukurin e zerin se sa per tru e menquri zoti na ruajte aj edhe nese ne intervistat e radhes permbahet dhe fole ne menyre te drejt e dim qe eshte thjeshte nje aktrim perndryshe tipat si ai e kan te tille menyren e te menduarit dhe jete me te mund te bejn vetem ato vajza qe bukuria per to eshte gjithcka se mendojne qe jeten do ta kalojn duke shikuar njeri tjetrin ne fetyre pa folur fare .

 • xoobo vola

  xoobo vola

  Πριν 3 ημέρες

  Min 1:47:25 kam qesh shum me reagimin e luanes 😂😂

 • Lani U

  Lani U

  Πριν 3 ημέρες

  100% pajtohem me Florin Butrinti si mundet me these Fifit dhe Agneses mos folni femna jan pak respekt, pastaj per Soni Malaj kur Ylli tha zgjedhe Sonin aj jo tka lan menje ajo e keqe ja honksh KAKEN Sonit ajo kur ka kendu ti ske dit cka eshte kenga ki respekt per femrat o idjot se shume tu ka rrit MORRI. Se di si munden me e dasht femnat kur aj ska respekt per femnat.

  • Blerton Ajruli

   Blerton Ajruli

   Πριν 2 ημέρες

   👏👏

 • alida flus

  alida flus

  Πριν 3 ημέρες

  ne sezonin tjeter duhet te jen patjeter pjes Rezi ,Flori dhe pa dyshim llokumi Fifiiiii🥰🤩🤩🤩🤩❤🔥🔥🔥🔥

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   Πριν 2 ημέρες

   Alida ke qellim te mir te prsh

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   Πριν 2 ημέρες

   @xoobo vola enca si byth lope te prsh

  • xoobo vola

   xoobo vola

   Πριν 3 ημέρες

   bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

 • roland pro fortnite04

  roland pro fortnite04

  Πριν 3 ημέρες

  Enca me kalli me at fustan

 • Taulant Miftari

  Taulant Miftari

  Πριν 3 ημέρες

  Shum camera switches pa nevoj

 • Ervin Hajdini

  Ervin Hajdini

  Πριν 3 ημέρες

  Rezi dhe Flori njesha

 • Megi Maria Domi

  Megi Maria Domi

  Πριν 3 ημέρες

  Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 • neejoy sola

  neejoy sola

  Πριν 3 ημέρες

  Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   Πριν 3 ημέρες

   Really

 • Fier Fiwr

  Fier Fiwr

  Πριν 3 ημέρες

  Brava Luana !Sezonin e 4

 • Olta Xhaxho

  Olta Xhaxho

  Πριν 3 ημέρες

  Fifi je dashuria ime ❤❤❤❤❤ te dua pa mas marova e kam kenduar bashk me ty ❤❤❤💛💛💛

 • Ona Onushi

  Ona Onushi

  Πριν 3 ημέρες

  Skandal kenga .... o zot shum keq

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   Πριν 2 ημέρες

   @Ona Onushi flm te prsh

  • Ona Onushi

   Ona Onushi

   Πριν 3 ημέρες

   @STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES rsp dhe per ty qofsh mir

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   Πριν 3 ημέρες

   @Ona Onushi oke te prsh respekte

  • Ona Onushi

   Ona Onushi

   Πριν 3 ημέρες

   @STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES un nuk thash qe sme pelqejne ... por kur kenduan live 👎👎👎👎👎👎 o zot i madh

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   Πριν 3 ημέρες

   @Ona Onushi pse ste pelqejne po beua qefin ju prsh

 • Jeton Binaj

  Jeton Binaj

  Πριν 3 ημέρες

  Ghetto Geasy MMV

 • Nora Ismaili

  Nora Ismaili

  Πριν 3 ημέρες

  Mariana eshte ma e keqja e skenes

 • Fatmira Dardan

  Fatmira Dardan

  Πριν 3 ημέρες

  Kjo enca si Lop. 🤮🤮🤮

 • diaraaa Abdullai

  diaraaa Abdullai

  Πριν 3 ημέρες

  ☝️☝️

 • Meli Titi

  Meli Titi

  Πριν 3 ημέρες

  Vallaaa qikjo fifiii duhet me dit mi majt venin e vet , shumm po munohet mu dok kishe une pa komplekse e po ja tepron me gjeste palidhje se spi ka hije hiq, shum pa rrespekt👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 • Vera Edison Tuda

  Vera Edison Tuda

  Πριν 3 ημέρες

  Luana te lutem mos e merr me rezin se Na cmend

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   Πριν 3 ημέρες

   Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  Πριν 3 ημέρες

  A very powerful video

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   Πριν 3 ημέρες

   MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️

 • alalalal alealeale

  alalalal alealeale

  Πριν 4 ημέρες

  bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

  • alalalal alealeale

   alalalal alealeale

   Πριν 2 ημέρες

   L S lop ... pordhace femer e shpifur papik projekti .

  • L S

   L S

   Πριν 2 ημέρες

   alalalal alealeale Pse ?

  • Mr dion JAHOJA

   Mr dion JAHOJA

   Πριν 2 ημέρες

   Po te lumt nuk e Kam dog se ështe kaqe e shentuar

 • Sandra Sandra

  Sandra Sandra

  Πριν 4 ημέρες

  O zot kjo Luana si tollumbac i fryer esht ber do shpohet ndoj dit e do shfryhet te ftuarit shum te mir 😍😍

 • bobi7 tanevski

  bobi7 tanevski

  Πριν 4 ημέρες

  LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   Πριν 3 ημέρες

   Happy every day

 • Amerika Amerika

  Amerika Amerika

  Πριν 4 ημέρες

  Gati te plasi kjo Enca si antilop deti eshte😂

 • Jonida Ravmani

  Jonida Ravmani

  Πριν 4 ημέρες

  Te lutem kapitenet mos te ndorren

 • Good Girl

  Good Girl

  Πριν 4 ημέρες

  Nqse ju ka acaruar kaq shum butrinti pse e keni ftuar dy here??gjithkush ka mendimin e tij po ai po qe esht nje yll

 • Bejana Isra

  Bejana Isra

  Πριν 4 ημέρες

  Je si yll oj luan

 • Bieta Tiran

  Bieta Tiran

  Πριν 4 ημέρες

  Luana je shum simpatike Po mos e prish veten me ato mbathjet me mbushje se krejt dallohen kur kthehesh ne an. Rri natyrale mi goc se je si kukull edhe pa mbathjet e mbushura, e ke trupin si miss mos u mundo ti kopjosh kardashians.

 • Naxhije Bajrami

  Naxhije Bajrami

  Πριν 4 ημέρες

  Ju lutem dhe nje sezon te 4 sepse nuk ngopem duke ju par jeni shum gazmor .

 • RUSKI 1

  RUSKI 1

  Πριν 4 ημέρες

  pse butrinti shum imir

 • EL_ALB__BET DAB

  EL_ALB__BET DAB

  Πριν 4 ημέρες

  😍

 • Leonora Fangu

  Leonora Fangu

  Πριν 4 ημέρες

  Edhe sezonin tjter kta tre merri tlutem

 • Muzik Shqip

  Muzik Shqip

  Πριν 4 ημέρες

  1:43:48
  Turp t'i vij luanes dhe Ermalit apo dhe te gjith qe qeshen aty mos te them per ato balerina qe vdesin për Butrinti
  Luana e dashur kur e fton dike me aq Fam me emisioni mos e injoro ne ate menyr sepse ai emision esht gati 1M views ne Youtube dhe fal ndjeksve dhe fames qe kishte Butrinti Gjiko se per kto tjr ... Nk e shikon kush
  Hallin e Florit me Butrint e di pse ka reagu ashtu po nk po e them 😊
  Ermal bravo te qofsh vlla se super lek ke perfitu vec nga portalet duket permend emrin "Butrint Imeri"
  Ato qe qesh ne publik nk e dinin njer kush ishte Butrint pasi shumica jan pleq aty 😉ok
  Kaq kisha kujt nk i plq te komentoj😊🤗

  • be yourself

   be yourself

   Πριν 2 ημέρες

   @ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ shume suksese butrinatorsve

  • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

   ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

   Πριν 2 ημέρες

   @be yourself pastaj butrintin e pelqejn te gjithe sidomos moshataret e tij rinija e sotme eshte me shum fat qe po degjon kenget dhe zerin e tij te mrekullueshem

  • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

   ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

   Πριν 2 ημέρες

   @be yourself omg Me ate qe thua ti i bie qe butrinti eshte njeri me te meta larg qofte 😂😂 A thu se mesoj dje me fol

  • Muzik Shqip

   Muzik Shqip

   Πριν 2 ημέρες

   @be yourself nga e din ti qe ajo esht story i verter Menaxheri i Butrintit tha qe esht kriju vec per show *😉 Por ju nk kpt 🤗🤷

 • Pinkity Piggity

  Pinkity Piggity

  Πριν 4 ημέρες

  Si bente Arjola te loja me Encen sikur nuk e shikonte fare. Enca mundohej te ishte modeste dhe ta komplimentonte edhe Arjolen kurse ajo nuk e perfshinte fare. “1 MISS, 1 MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️

 • Non. Qanie

  Non. Qanie

  Πριν 4 ημέρες

  Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina

 • Maria Prenga

  Maria Prenga

  Πριν 4 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Mr dion JAHOJA

  Mr dion JAHOJA

  Πριν 4 ημέρες

  Rezi e ka qef kngen hajde luj oj qyqe

 • Mr dion JAHOJA

  Mr dion JAHOJA

  Πριν 4 ημέρες

  Ju lumt ju jeni chaneli im I preferuar dh florin e njeh nga portokallia ju dua

 • Besiana Murataj

  Besiana Murataj

  Πριν 4 ημέρες

  JE E MREKULLUESHME LUANA VJOLLCA