Mallakaster/ Vellezerit: Kur e morem vesh ngjarjen na ra si bombe. Na e sillni ne Gjerbes ta vrasim

Δημοσιεύτηκε στις 10 Ιαν 2020
προβολές 160 378
65

Mallakaster/ Vellezerit: Kur e morem vesh ngjarjen na ra si bombe. Na e sillni ne Gjerbes ta vrasim

Gazeta Shqiptare
Σχόλια  
 • ilo cenaj

  ilo cenaj

  Πριν 5 ώρες

  Ska pse te behet hakmarie ai qe ka bere krimin te pushkatoet clidhje kan te tjeret ky eshte nje mendim imi personal te me ndodhte mua skisha pun me njeri tjeter, ne se smerte denim kapital une e denoja vet di e vrisja ate qe ka bere krimin jo nje te tre

 • Erges Zyka

  Erges Zyka

  Πριν 9 ώρες

  Ca faje kanë këta janë njerëz hallexhinj

 • R s

  R s

  Πριν 16 ώρες

  Cfare lloj maskarenj media jeni ju qe nxisni gjakmarrje me kto pyetje qe boni..ata jane jugore jo malsore..as nuk e mendojne gjakmarrjen dhe ju ja çoni neper mend...

 • Diana Dianna

  Diana Dianna

  Πριν 20 ώρες

  Nuk kane fai vellezerit

 • Endri Lejla Design

  Endri Lejla Design

  Πριν 21 ώρα

  Ti jepet denimi qe i takon atij qe ka kryer krimin! Keta qenkan djem zoterinj. Problemi eshte qe edhe po i dhane denim te perjetshem , do dali peseri , sic kane dale te tjere ... sepse nuk ka shtet !

 • majlinda maroulis

  majlinda maroulis

  Πριν 21 ώρα

  ne rradhe te pare jane keta legena gazetare qe ndezin hakmarrjen

 • klajdi klajdi

  klajdi klajdi

  Πριν ημέρα

  Gazetar pidhmotra

 • Blerina Idrizi

  Blerina Idrizi

  Πριν ημέρα

  Po cfaj keni juve more ai e beri krimin ai ta paguaj me koken e tij.

 • Mario Tefaj

  Mario Tefaj

  Πριν ημέρα

  Djem shohin punen e tyre bravo zoti ju rujt djem me seder jo spordhjake

 • Mario Tefaj

  Mario Tefaj

  Πριν ημέρα

  Bravo djema tamam jo langaraq si ai

 • valdrina haskaj

  valdrina haskaj

  Πριν ημέρα

  E qohu Enver hogja zhduki ket race muti magjup gabel kriminela bandit keta te shipnis as nje Shiptar sjan vetem emri ju ka mbet Shiptar rrac e pist zoti faren jav hupt gabel te shipnis maxhup popull budall

 • Fabiola Shametai

  Fabiola Shametai

  Πριν ημέρα

  Bravo ju qoft qe flisni me nje drejtesi..gazetarve turp tju vij se per ti futur ne sherr njerzit jeni.

 • Afrim Kozmaqi

  Afrim Kozmaqi

  Πριν 2 ημέρες

  Ca jon kto gazetar qe maltretojn kto familje fatkeqe, ne fatkeqesine e tyre kto plera mundohen te pervetesojn dicka, lereni kto familje me fatkeqesine e tyre, kto skan faj se nji kriminel I mori ne qafe ton fisin, me dhimsen edge viktima e familja e saj po edhe kto familjet e doraseve se tek e fundit kto pik faji skan e dhasht zoti ta marrin denimin e meritum ato kriminel e mos te vije te hakmarrja se nuk o zgjidhje te vrasesh njerez te pafajshem eshte mekat sikur ato qe vran at grua te pafajshme

 • Kujtim Dule

  Kujtim Dule

  Πριν 2 ημέρες

  Kush gabon paguan..

 • Fatjon Fatjon

  Fatjon Fatjon

  Πριν 2 ημέρες

  cdo fis e ka 1pis po kur familjaret e bejn hasha hakmarrja nuk ka vler dhe sidomos te kta qe roptohen rrugve te botes per te nxjer buken e gojes

 • ardit kalaja

  ardit kalaja

  Πριν 2 ημέρες

  Ju ruajt zoti

 • E Kas

  E Kas

  Πριν 2 ημέρες

  Aman more se gjunaf per djemt e drites se ata e kan krejt veshtersin ata nuk munden me jetu kurr te qet ma mas vrasjes se nanes ....o zot jepu forc atyre djemve qe ta perballojn ket merzi te tmershme qe ju ka ra .....shpirti i drites pushoft ne paqe 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Toni Toni

  Toni Toni

  Πριν 2 ημέρες

  A ju kuptoj humbet nderin e fytyren po cdo beni tani ,ate nuk u a jep shteti mblidheni mendjen e respekte per sjelljen tuaj tamam bura sipas tradites se mallakstres, shpresoj familja e viktimes tju kuptoj,

 • Edona Agojci

  Edona Agojci

  Πριν 2 ημέρες

  Djem Flori sa bukur keni fole brravo shume sinqerte🙏

 • Leonard Sulaj

  Leonard Sulaj

  Πριν 2 ημέρες

  Skeni faj ju o vellezer.. Ai te denohet, me burgim te perjetshem

 • Tare Duka

  Tare Duka

  Πριν 2 ημέρες

  Ju gazetaret shtyni njerezit e mjere"nga kultura"qe te kakarisin pa lidhje!Ne Shqiperi ka nje shtet,me ligje,qe e kap kriminelin dhe e denon!
  Lerini njerezit ne dhimbjet e tyre.

 • respekto veten

  respekto veten

  Πριν 3 ημέρες

  Kur ben shume femije do dali nje mut se sben. Cfaj keni ju qe thoni ju kemi borxh koken. Ju keni jeten tuaj familjen tuaj , nuk mund te pergjigjeni per vellain kriminel, nuk duhet ta quani vella, bejini dalje si familje kaq... skeni pse mendoni gjakmarrje.

 • Znnn Zkkk

  Znnn Zkkk

  Πριν 3 ημέρες

  O djem te mi me vjen keq se ju nuk keni faj per ate vrasje te tmerrshme por duhet gjith te pyesim veten cdonin 3 djem te rinj femij te nje grua 52 vjece nene mos i ushqente me drog ? Nuk paragjykoj por mendoj nje nen nuk ka pun me drogat ngushellimet e mija

 • amarildo xhelaj

  amarildo xhelaj

  Πριν 3 ημέρες

  mallakastriot njerez te ndershem,po ai pis femije

 • Bukuroshi munchenmain

  Bukuroshi munchenmain

  Πριν 3 ημέρες

  po kta agjal vllau ekan se foln shum mir

 • Ledi Ledion

  Ledi Ledion

  Πριν 3 ημέρες

  Jan te drejt te shkreti gjyna po ca ti besh skeni faj dukeni sate sinqerte jan brv pp skeni cbeni o cuna zoti u dhent kurajo do zoti te gjeni paqe

 • Fatos Rexha

  Fatos Rexha

  Πριν 3 ημέρες

  Me vjen keq shum per kta 2 cunat ze i ka zan ki hall duke se jan halle gji

 • Aleks Ndoi

  Aleks Ndoi

  Πριν 3 ημέρες

  Sa gjynah more quna te shkret

 • Hanife Musa

  Hanife Musa

  Πριν 3 ημέρες

  Bravo o quna . Tamam burra. Dijemet e viktimes duhet te mendojn qe ketyre tua fal gjakun . A atij zagarit qe e beri meriton plumb ne koke

 • Vadim Jurat

  Vadim Jurat

  Πριν 3 ημέρες

  Kurajo

 • Enkelejda Pjeci

  Enkelejda Pjeci

  Πριν 3 ημέρες

  Me vjen keq per ju vllezer

 • Peti Zj

  Peti Zj

  Πριν 3 ημέρες

  Lëni more hakmarrjen...jemi ne shekullin 21...nese ajo familje ju kerkon juve kokë atëhërë e mjer shqipërija😔

  • valdrina haskaj

   valdrina haskaj

   Πριν 18 ώρες

   @Leke Dema ju jeni me serbin o rrac muti trathtar te flliqt mafioz kriminel te pa komb e pa fe ju jeni gabel maxhup popull budall rrac muti Cuba hajna

  • valdrina haskaj

   valdrina haskaj

   Πριν 18 ώρες

   Jù po bashķohèñì mè serbin o rrac muti te gjith jeni legena kriminela te flliqt mafioz tash bashkoheñi me serbi o popull gabel magjup te shipnis ju as nuk keni komb as fe ju jeni njerz dexhenerum zoti faren jav hupt gabel te shipnis maxhup

  • valdrina haskaj

   valdrina haskaj

   Πριν 19 ώρες

   @Leke Dema jo ne kemi liftu me srbin po ju tash bs

  • Leke Dema

   Leke Dema

   Πριν 19 ώρες

   @valdrina haskaj car thu moj .se ju ka sherdhy serbi .keshtu ti je nje serbe gojore .pre nje legen nuk futet gjith populli

  • valdrina haskaj

   valdrina haskaj

   Πριν ημέρα

   E mjera shipri po popull gabel magjup kriminela hajna njerz dexhenerum zoti faren jav hupt pa komb pa fe popull I pist kurr shipria shtet ska qen as nuk do jet shipria shtet tash jugun e merr Greqija e nga Tirana e Deri veri e merr Serbia

 • Elisabeta Ba

  Elisabeta Ba

  Πριν 3 ημέρες

  O djema sbehet njeri monster nga nje dite ne ne diten tjeter, sigurisht qe e dinit qe vellai juaj ska qene ne rruge te drejte. Tani dilni dhe jepni intrevista joooo jo e kini gabim kini dhe ju fajin tuaj si familje sidomos prindrit.

 • kyriakos pappas

  kyriakos pappas

  Πριν 3 ημέρες

  Γιατί αυτό είναι 43 στις τάσεις

  • kyriakos pappas

   kyriakos pappas

   Πριν 17 ώρες

   @Leke Dema ska lezet

  • kyriakos pappas

   kyriakos pappas

   Πριν 19 ώρες

   @Leke Dema rofs

  • Leke Dema

   Leke Dema

   Πριν 19 ώρες

   Fol shqip se lat nom .greqia esht nje fshat i evrops. Turp

  • Leke Dema

   Leke Dema

   Πριν 19 ώρες

   O zoti papadhaqis .fare shqi aaa

 • O Mret

  O Mret

  Πριν 3 ημέρες

  Gjynaf njerez të mir zoti i ndihmoftë

 • Ola Ola

  Ola Ola

  Πριν 4 ημέρες

  Sa keq me vjen.cfar faji kan kto dy vllezer.zoti ju ndimoft cuna ta kaloni kte situat

 • ANA AL

  ANA AL

  Πριν 4 ημέρες

  Te shkretet, ishalla nuk e pesojne keta. Se skane faj duken njerz te vuajtur💔

 • Motivation CODE

  Motivation CODE

  Πριν 4 ημέρες

  Eehh ku i ka ardh puna, me thon vllai ma sill ta vras vllain

  • Blind Blind

   Blind Blind

   Πριν 4 ημέρες

   Po ska 20 rrug ai muhabet o elimino vllan ose dili plumit nven tvllait se gjakun sta fal kush. Pastaj ça vllai kenka ai qe perdhunon e vret gra.

 • armin albin

  armin albin

  Πριν 4 ημέρες

  😢😢😢😢😢😢😢😢🙏🙏

 • aldo cheguevara 007 aldo

  aldo cheguevara 007 aldo

  Πριν 4 ημέρες

  E more te shkrete, po çfaje kan keta more e kuptoime deshperimin e thelle dhe sinqeritetin tuaj dhe shpresoime qe mos te ket me jete te humbur duke ju len vendin atyre qe gjykoine me forcen e arsyes! Ngushellime familjes dhe ndeshkim maksimal te tre vrasesve

 • Vera Begaj

  Vera Begaj

  Πριν 4 ημέρες

  Cfaj kan vellezrit e shret

 • Killer -Ger1

  Killer -Ger1

  Πριν 4 ημέρες

  ,😢😢😢😢😢😢😢😢

 • Bardha 1

  Bardha 1

  Πριν 4 ημέρες

  Jo jo nuk e vritni jane fjale per tu fole se gjithkushe e njeh njeriun e vete por gjithse si denimin dute te pagujne vet personi ngushllime familje se saj edhe uroj te jen sa ma gjake ftoft

 • On Khan

  On Khan

  Πριν 4 ημέρες

  U ju pisa, tash doli ne mode me than ma sillni ktu ta vras me duart e mia???
  Oj kurva po tash duhet me shum se kurr me ken te lidhun, e jo nga friga qe ju ka pushtu juve me e largu...
  Rrac mutit

 • Sonila Hykaj

  Sonila Hykaj

  Πριν 5 ημέρες

  Sa njerz te mir
  Sa te pa fajshem
  Zot lehtesojau Kete dhimbje
  Se po duken qe po u dhem shpirti

 • FERRA TV

  FERRA TV

  Πριν 5 ημέρες

  Shume njerez te mire zoti ju dhente kurajo

 • Andrea cavallo

  Andrea cavallo

  Πριν 5 ημέρες

  Po mire vriteni ju dhe do jeni te qete pastaj.. Po ai krim beri dhe shteti e beri punen e kapi.. Ngelet duke ber gjyqe me gazetaret. Nuk esht se e fali shteti ... Degjojm plot njgjarje per fat te keq, do ishte shume mire te mos degjonim por jeta ka edhe keto.. Tani denim me vdekje ,varje,ti djegim etj etj po tregoheni me te keq jo me te drejt.. Ajo lumemadhja nuk kthehet dhe dhimbja nuk u zhduket as familjareve si edhe juve se jeni shume te aferm por mjafton me punen qe bejn kush duhet ta bej dhe esht gjykata ne keto raste.. Nuk esht e drejt mendoj ,,, Tu japi zoti force dhe kohe per ti gjykuar edhe keto halle qe ngelen mbas asaj me te keqes,por mos gjykoni ata se jane penduar me shume se asnje tjeter ,, Te besh dy apo tre gabime sepse tjetri beri nje vetem ske zgjidhur asgje por i ke shumfishuar gabimin.. Dhe ju gazetare mjaft i lini njerzit ne te tilla raste ose beni punen edhe duke percjell tek opinioni pak pozitivitet jo thjesht ku ti zmadhoni apo mjafton te arrini ku doni pa menduar me tej.. ooo zot

 • Hshs Bsbd

  Hshs Bsbd

  Πριν 5 ημέρες

  Shum mir keni fol Ishallah nuk keni hasmeri nuk paguani fajn e vellait tuaj Allahu ju rujt Amin 😢👐🙏

  • Sonila Hykaj

   Sonila Hykaj

   Πριν 3 ημέρες

   Amiiin inshaAllah se shum njerz tmir

 • Flavio Baloshi

  Flavio Baloshi

  Πριν 6 ημέρες

  Familjaret e viktimes te jene me te arsyeshem ne veprimet e metejshme, hakmarrja nuk ja u sjell Nenen ne shtepi vetem i perkeqeson marredheniet, mos lejoni qe nje dru i shtrembet tu coj ne veprime ekstreme do marrin denimin e merituar, shpresoj te arsyetoni se jeta nuk shkohet me vrave te vras mendoni per familjaret.

  • Kujtim Dule

   Kujtim Dule

   Πριν 2 ημέρες

   Cdo veprim tjeter dote coje ne vellavrasje te pafund, prandaj le ti lihet ligjit te veproje.

 • Da Da

  Da Da

  Πριν 6 ημέρες

  Me vjen keq per keti vellezer ci ka bere vellai ai te paguaj krimin me koken e vet.

 • Arjana Manushi

  Arjana Manushi

  Πριν 6 ημέρες

  Këto vellezer qenkan florinj. C'faj kane ato per krimin e vellait. Mendoj se djemte e se ndjeres, do jene sic thone vellezerit, nuk do bejn hakmarrje me ta, se nuk kan faj. Cta ben i yti sta ben i botes.

  • Jana

   Jana

   Πριν 4 ημέρες

   Qfar djem te mir , o zot ruj , nuki njoh familjarisht , un vi nga Kosova , por ju kisha lut familjarve tr viktimes , mos te hakmerren me kta d. Te ri sepse jjan shum te mir , por let ja lajn shtetit te vendos, vrasesi vet ta merr denimin e merituar, shum me vjen keq nga kta d. Vllezer se meritojn nje gje te keqe. Zot ruaj🙏🙏🙏🙏☘️☘️

  • Lule Guri

   Lule Guri

   Πριν 5 ημέρες

   Ta pagujn ai qe e ka ba

 • Bona Bajrami

  Bona Bajrami

  Πριν 6 ημέρες

  ket Familie e ka zehn rreziku dhe s kan faj fahre gjynaf po me vjen shum pse del nji pis e prish nji fis

 • Lendita Da

  Lendita Da

  Πριν 6 ημέρες

  ZOTI ju ndihmoft e shum mir folt po ma merr menja qe ne juve nuk marrin hak se po u dokshin shum familje e kulturume e te ndjeres

 • Elen Laert

  Elen Laert

  Πριν 6 ημέρες

  Ai qe e ka bere le ta paguaj me kok jo ju te pafajshmit skeni asnje borgj njeriut

 • Elen Laert

  Elen Laert

  Πριν 6 ημέρες

  Shume gjynah pse te vihen ne siklet keta si vllezer dhe familja e pafajshme me te vertet eshte per te ardhur keq

 • Igli Mane

  Igli Mane

  Πριν 6 ημέρες

  Sa gjyna per kte familje i morì me qaf nje pler

 • Enkeleida Maenhout

  Enkeleida Maenhout

  Πριν 6 ημέρες

  sa gjyna kta djem

 • Endrit Tafani

  Endrit Tafani

  Πριν 6 ημέρες

  Po more ta vrisni e paskeni trashgimni ti vrisni Njerzit e paskeni ne gen beri nje gabim jam dakort po zanafilla fillon nga ju familja.

 • Elidon Xhafa

  Elidon Xhafa

  Πριν 6 ημέρες

  Cfar flisni o gazetar ca jan kto pyetje hasmerie po cfaj kan kta te shkretet ai qe e vrau ta paguaj jo keta😢

 • Tristan Gerven

  Tristan Gerven

  Πριν 6 ημέρες

  xhinah vellezrit pz