Vrasja në Mallakastër, babai i njërit prej tre autorëve: Djalin ma sillni t'i fus plumbin kokës

Δημοσιεύτηκε στις 10 Ιαν 2020
προβολές 113 848
66

MALLAKASTER- Prindërit e Ervis Zotajt, që është njëri nga tre autorët e vrasjes pak ditë më parë i bën thirrje qeverisë që djalin t'ia sjellin në fshat dhe do ta vrasë me dorën e tij.
Syrja Zotaj: Djalin e mbështes me plumb në kokë, nuk zë as avokat asgjë, dua të pushkatohet në Gjersë të Mallakastrës. E kemi rritur me lakra si në kohën e Hoxhës dhe të ma bëjë djali këtë nuk e dua. I lutem qeverisë të ma sjellë atje djalin, ta vras me dorën time. Unë kam 4 çuna 3 vajza, tani kam 6, e bëj hasha, të vijë këtu ta vras me dyfek, ta bëj hasha.
Ai më ka borxh kokën, unë do të iki dhe do i them kam ardhur për të më vrarë, më vra mua dhe mbyllet kjo punë. Unë vete vetë atje të më pushkatojë. I lutem qeverisë, të shkoj atje, ti them më vra mua tani. Djali nuk e tregoi ngjarjen, se po ta dija e kisha hequr qafe vetë. Nuk tregoi se cfarë bëri. Nuk dinim gjë, jemi hallexhinj. E dua djalin të vijë atje ta vras me dorën time, ta hedh atje në rezervuar.
Nëna e djalit: Çuni nuk ka pasur rrugë të keq, për 5 ditë më shkalloi fare. Në varrim nuk ishim, nuk na pranoi. Nuk e di cfarë e lidh djalin me atë Luisin. Djali ishte i pa dalë, çoban, me bagëti.
Daja i Ervis Zotos: Ai të marrë ndëshkimin e merituar. Na ka ulur ne, mua si dajo dhe fisin.

Report TV
Σχόλια  
 • Klodian shqipe

  Klodian shqipe

  Πριν 19 ώρες

  Cfar mostrash . Duhet ven denimi me vdekje

 • Kosovar Prishtina

  Kosovar Prishtina

  Πριν 3 ημέρες

  Nashta se ka bo more o trullan oj lop kadale o i paditur o kali prit javash ne qofse esht fajtor dihet po ti pse gutesh

 • SUZANA MURRAJ

  SUZANA MURRAJ

  Πριν 3 ημέρες

  Te shkretet prinder😥

 • jonas15 Jonas

  jonas15 Jonas

  Πριν 3 ημέρες

  Po ky sdi gje ca ka ber djali e thot ta pushkatojn?

 • Elsa Renis Matias

  Elsa Renis Matias

  Πριν 4 ημέρες

  Te shkretet sa te mir..njerez te vuajtur e me sh seder...cte ben femija,sta ben as perdendia...kot nuk thon...njerez me dinjitet,ka dal ne jet nje dobic i tille...ctju thuash...tju japi zoti jet juve e femijve qe keni e atij qeni mir ja bet qe i hoqet vize...te vuaj per ate krim qe beri

 • Lina Pashollari

  Lina Pashollari

  Πριν 4 ημέρες

  Ti thua ma sillni ta vras vete!!!!!! Po ty te pas ka gjare djali ...e more ne qafe ,po ajo nene e poshter , si do qe te beje femija ti je nene moj te fuca ne dhete ... injorat.ai beri krim dhe do mare denimin qe i takon .ju per mendim tim, jeni me kreminel se ai......

 • Afrim Kozmaqi

  Afrim Kozmaqi

  Πριν 4 ημέρες

  Shum e rand per keta prinder zoti mos provoft asken

 • ardit kalaja

  ardit kalaja

  Πριν 5 ημέρες

  Na i mbushen syte me lot. Gjynah

 • Mimoza Ismalji

  Mimoza Ismalji

  Πριν 5 ημέρες

  O sa gjyna Allahu ju dimoft . Allah dimoj kta njerz

 • Esmeralda Dogani

  Esmeralda Dogani

  Πριν 5 ημέρες

  Prinder me taban gjynah femij injorat psikopat .....!!!!

 • Mikela Hoxholli

  Mikela Hoxholli

  Πριν 5 ημέρες

  O sa Gjenah 😥familja

 • Roco Sifredi

  Roco Sifredi

  Πριν 5 ημέρες

  Si grua e mir e shet droge rrace e poshter

 • Znnn Zkkk

  Znnn Zkkk

  Πριν 6 ημέρες

  Me falni se jam de un prind dhe nuk paragjykoj as prinderit as femijet as zonjen qe humbi jeten ne menyr tragjike por nje dyshim kam mos i kishte mesuar me drog sic thuhet qe vajten te marrin hashash cpun kishte nje nene me femij te merresh me ashash tja bejm kte pyetje vetes te gjith sa per prinnderit qe flasin tja bejn pyetjen vetes cdonte djali me shoket tek gruaja e xhajes qe thon e kishte si nene kshtu jan nenat japin drog femijeve???

 • Ilias Vranisti

  Ilias Vranisti

  Πριν 6 ημέρες

  Mu keput shpirti per keta prinder te ndershem e shume te vuajtur...

 • Edm Hod

  Edm Hod

  Πριν 7 ημέρες

  O gazetar leshi, ata po ta thone hapur, ti po Ben llap llap,
  Ka burra laberia Jo vk,

 • Lena Mikaj

  Lena Mikaj

  Πριν 7 ημέρες

  😢😢

 • bleri Blerina

  bleri Blerina

  Πριν 7 ημέρες

  Sa gjyna keta prinderit... 😢😭

 • Helios Sota

  Helios Sota

  Πριν 7 ημέρες

  .

 • Enkelejda Pjeci

  Enkelejda Pjeci

  Πριν 7 ημέρες

  Gjynah prindit ate qe te bon fmija sta bon perenija te kput koken

 • Ria gjermani

  Ria gjermani

  Πριν 7 ημέρες

  Te mjeret prinder ,nuk kan faj cfare ben fmia🤨

 • Toni Al

  Toni Al

  Πριν 7 ημέρες

  te denohen me burgim te perjetshem edhe u mbyll kjo pun. nuk kan faj keta pleqt, nuk kan pse thon jo do vras jo do me vrasin. iku shikoni jeten tuaj. mir kan ber qe e kan pranuar fajin e djalit

 • Kola Dila

  Kola Dila

  Πριν 8 ημέρες

  Zoti i nimoft kta prin shum te sinqert me vjen mir si nuk e mbeshtesin të birin

 • ani anii

  ani anii

  Πριν 8 ημέρες

  mjer prinderit ca faji kan jan na fshati ne hall tyre te pikut majt te malit din ca ben femija kta femi ishin problematik ne fshat edhe dihej qe do benin dicka por prinderit duhet ti lidhnin me litar ne shtepi

 • Denis Avdiu

  Denis Avdiu

  Πριν 8 ημέρες

  fëmijet duhet edukuar e jo të lëshohen në rrugë sikur bagëti, ja pra prova, -----veni re o hallexhinj komentatorë .

 • malomixi shqipe

  malomixi shqipe

  Πριν 8 ημέρες

  fëmijet e vegjël- problemët të vogla
  fëmijet e mëdhenj- problemët shumë të mdhaja.

 • Muslim Muslim1

  Muslim Muslim1

  Πριν 8 ημέρες

  E para puns gjynah familja se ska hall ma te madh.por ka ndoll dicka edhe i biri po e pagun me burg por jo te thuash ta vras djalin.qfardo qe te bej femija asht fmija jot jam shum dakort qe mos ta mbeshtes krimin por jo qe te thoje tma vije shteti se e vras me doren time.nrm qe kriminelt qe vrasin gra e fmi asht me i djeg per zgjalli por fmija kot asht fmi sido qe te jet duhet ti jesh afer

 • Stefania Stefania

  Stefania Stefania

  Πριν 9 ημέρες

  sa te pa fajshem keta njerez çunat e tjer te shkretet kan familjet e tyre hall mbi hall ku ka nen te thot digjeni po ira halli dhe ethot po zemra saj edi sado qe djali iberi ate qe oberi

 • Arjana Manushi

  Arjana Manushi

  Πριν 9 ημέρες

  Prinderit e shkrete, cfar te bejne. Ah, cta ben femija, nuk ta ben perendia.

 • alban kuniqi

  alban kuniqi

  Πριν 9 ημέρες

  O zot sa gjynah këta prindër pjella e keqe

 • Artur Valteri

  Artur Valteri

  Πριν 9 ημέρες

  Ate qe ta ben femija sta ben perendia 😪

 • Arsen Fier

  Arsen Fier

  Πριν 9 ημέρες

  Njeriu i ndershem si duron kto gjera kte turp. Dhe prandaj zgjedh gjen me ekstreme per fem8jen e vet

 • Miss

  Miss

  Πριν 9 ημέρες

  Sa keq m vjen per keta prinder, eshte e veshtire t thot prindi keto fjal per femijen e vet, ata e dine sa ju dhemb shpirti 😢

 • Luli Osmani

  Luli Osmani

  Πριν 9 ημέρες

  Zoti u dhente force per hallin qe u ka rene! Prinder te ndershem gjynah i madh !

 • Da Da

  Da Da

  Πριν 9 ημέρες

  Ngushëllime familjes se viktimes me vjen shum keq. U. Prehtë ne paqe. Gjunah dhe per keta prinder cfar te ben femija keq.

 • Jakub Tabaku

  Jakub Tabaku

  Πριν 9 ημέρες

  Keshtu duhen te jen tegjith shqiptaret siky prind halla I qoft zoti I udhzoft

 • Killer -Ger1

  Killer -Ger1

  Πριν 9 ημέρες

  Gjynah prindrit e shkret..cfaj kan kta..cte ben fmija sta ben as perendija..gjynah dhe aja e shkreta qe u masakru.😢😢

 • Durguti tv

  Durguti tv

  Πριν 9 ημέρες

  Prind shumé krenar dhe i drejté,nuk èshtè fare e lehtè ti thuash dikujt ma sjell djalin se unè vet do e pushkatoj.

 • Eugen Kuka

  Eugen Kuka

  Πριν 9 ημέρες

  E rend per prindrin 😥

 • Erik Dalipaj

  Erik Dalipaj

  Πριν 9 ημέρες

  gjynaf prindrit e shkrete... ca faji kan

 • Ervis Muskaj

  Ervis Muskaj

  Πριν 9 ημέρες

  Ngushullime families te ndieres..
  babai dhe vllezrit thon ta vrasim nuk ka te trejt asnjeri ti heqi jeten njeriut..duhet te ket ligj ne karike elektrike vetem keshtu bejemi njerz..keta jane njerz hallexhi ..un jam nip 33 vjec ne mallakaster nuk kam digjuar te tidha gjera..

 • Viola Vuka

  Viola Vuka

  Πριν 9 ημέρες

  O Zot cpo vuajne prinderit!sa hellexhinj duken 😢

 • Miranda Kumaraku

  Miranda Kumaraku

  Πριν 9 ημέρες

  Eh cte ben femija mjer prindi i shkret

 • maria kociu

  maria kociu

  Πριν 9 ημέρες

  I shkreti prind 😔

 • Ornela Xhindole

  Ornela Xhindole

  Πριν 9 ημέρες

  Sa e veshtir te jesh prind sot se ta ul koken femija Negushellime familjes se viktims the zoti I denofete keta keriminel te dyr e psikopat budalle the injorant te dyr qe ja uli koken prind te shkerte zoti I dimofte the keto prind te keriminel e drogaxhinj

 • Anxhela Hasankolli

  Anxhela Hasankolli

  Πριν 9 ημέρες

  Po mire qe i merrni intervistë, po pse i publikoni o njerëz. Tregoni pak respekt per këta prindër te pafajshëm.

 • Endrit Tafani

  Endrit Tafani

  Πριν 9 ημέρες

  Shum gabim jeni shprehur po te kishte pasur pak me.shum kujdes nga ana juaj si prinder mos u shprehni ne ate menyr beri nje gabim eshte vetem 16 vjec doti mbyllet jeta ne burg koha sheron. Cdo gj3 tani flisni ne gjaknxehtesi e siper por dota shihni qe koha sheron cdo gje.

  • Anil Naja

   Anil Naja

   Πριν 9 ημέρες

   Ashtu dhe une mendoj

 • Anastasia Agko

  Anastasia Agko

  Πριν 9 ημέρες

  Me vjen keqe per prindrit e shkret I rrisin fmijt me mundime dhe sakrific dhe me ne funt u ulin koken ngushllime familjes te viktimes

 • Vera Shehu

  Vera Shehu

  Πριν 9 ημέρες

  Sa gjynah prindër të shkëlqyer...Më këtë video nuk më pushojnë lotët...Sa gjynah të shkretët këta

 • nord nord

  nord nord

  Πριν 9 ημέρες

  Kta jan prinder qe roptohen tokave punojn e kullosin bagtin per te rritur femijt..e kta femij te poshter han mbi kurrisin e prinderve e vrasin e presin se duan portofilin plot pa ul kurrisin per pune...te degjosh nj prind te thot lageni me benxin i vijini flaken kush e di dhimbja ku u ka shku

 • Hazir Weiss

  Hazir Weiss

  Πριν 9 ημέρες

  O te ishe tiiii i Plumbit e i Kultures hgahga jeni Debilla koplet shteti i pshurrt

 • Franci Neziri

  Franci Neziri

  Πριν 9 ημέρες

  Plum kokes thot baba po qetsohu mor vlla se adoleshnt eshte , krimi shum I rend po sado fmia jot osht ke edhe ti pergjigjesi per te...gjithsesi ngjarje shum e rend edhe vet do I maj peng gjith jetes

  • Zemra Ime

   Zemra Ime

   Πριν 9 ημέρες

   Ta bente femija jot kte cdo thoje Do ta ulterior koken sot Ska femij Sot femijt Jan burra qe kur dalin nga barku nenes 17 vjec nuk quhet femij Apo per te vjedhur e per te vrar Jan femij Ai I mori me qaf Te gjith I beri me Hasmeri ti thua femi

 • Fatjon Fatjon

  Fatjon Fatjon

  Πριν 10 ημέρες

  kot nuk thon cte ben femija sta ben perendia por ju si prinder bravo qe e denoni krimin zoti ju dhent kurajo

 • Olsian Hasanaj

  Olsian Hasanaj

  Πριν 10 ημέρες

  Respekte per kta prinder
  Sepse duken qe kan dhen kontribut me sakrifica.
  Zoti ju dhent forc
  Ate qe ta Ben femija nuk ta ben as perendia

 • love only love

  love only love

  Πριν 10 ημέρες

  u lumt prinderve per ate qe thon se shum rrall prindrit thon dicka te till per femijet......te tjerat jan per tjeter biset,po flas per prindrit se cfar thon...bravo

 • Galaxy J4

  Galaxy J4

  Πριν 10 ημέρες

  Ca ka bere ky djali ..se nuk e kam. Degjuar kte histori ?

  • Lindita Avdullai

   Lindita Avdullai

   Πριν 9 ημέρες

   Soti tu ndimoj me kete qe ukaren sithon kot çetben femia staben perndija prindrit e varfer duken qe jane zotrinj pome vin shum keq

  • ILikePepe

   ILikePepe

   Πριν 9 ημέρες

   Kan vra nje grua 51 vjece ne shtepin e vet.dhe e kan hedh ne lum bashk me 2 te tjer

 • Bekri Tahiraj

  Bekri Tahiraj

  Πριν 10 ημέρες

  Te gjoret prinder nk kane asnje faj. I ka lodhur boll jeta e ndershme dhe e veshtire.

 • sole luna

  sole luna

  Πριν 10 ημέρες

  Mu mbushen syt me lot per dhimbjen e ketyre dy prinderve.Gjynah sa keq per nje nene te thot e vras un SHOIRTIN E NENES.Vetem ajo qe eshte nen e kupton sa shum dhimbje ne zemer ka kjo grua😭😭😭

 • klodikevfla Ajdini

  klodikevfla Ajdini

  Πριν 10 ημέρες

  Prinder fat keqe 😢😩😩😩😢😢😢😢 zote na ruaje femijte nga shoqerija e keqe 🙏🏻🙏🏻

 • Ala Xhei

  Ala Xhei

  Πριν 10 ημέρες

  O zot , cfar Po ndodh keshtu , Nuk ka fjale , me dhemb shpirti per keta prinder , shuuuuuume keq , cfaj kan prinderit per kete Moster , ngushellime familjes

 • Dior Dior

  Dior Dior

  Πριν 10 ημέρες

  O Zot sa gjynah kta prinder te shkrete 😥😥
  Zoti ua lehetesosft situaten ne shpirt dhe ne raport me boten.
  Ua di shpirti cpo hiqni 😥